0216 759 06 7510.00 - 18.00
Ataşehir / İSTANBULBarbaros Mah. Ardıç Sk. Varyap Meridian Sitesi 4 Katlı Plazalar Kısmı G2 Blok K:3 D:17

Etkinlikler

Etkinlikler

Kadın Kanserleri Farkındalık Günleri

Kadın bedeni ve erkek bedeni sadece fiziksel olarak değil hormonal yönden de farklılık gösterir. Kadın bedeninde var olan hormonlar mükemmel bir dengede yaşam döngüsünü sürdürürken farklı nedenlerle düzen bozulabilir. Bedeninizde yolunda gitmeyenlerin erken teşhis edilebilmesi önce kadının kendi bedenine karşı farkındalığını artırmasıyla başlıyor. Bu farkındalığı nasıl ortaya çıkaracağımıza gelin beraber bakalım.

Bebeğimi Bekliyorum

Bebek sahibi olabilmek kimi için çok kolay kimi için ise oldukça uzun bir yol oldu. Peki zihnen ve bedenen bu 9 aylık sürece kendinizi hazırlamak istemez misiniz? Hamileliğinizi riske sokabilecek durumları öğrenmek, kendinizi doğuma ve doğum sonrasına hazırlamak, nelerle karşılaşabileceğinizi öğrenmek eşsiz doğum yolculuğunuzu anlamlandırmanıza yardımcı olacak.

Ekibimizde kadın doğum uzmanımız size bebeğin gelişim süreçlerini anlatacak,

Uzman psikologumuz duygu değişim süreçlerinize ışık tutacak.

Hamile Yoga ve Pilates Günleri 

Eğer çevrenizde halen hamilelerin yorulmaması gerektiğini düşünen varsa lütfen söyleyin, yanılıyorlar. Yapılan araştırmalara göre doğumlarını en kolay gerçekleştiren anne adayları hareketli olanlardır.

Femera Klinik olarak sizi güvenli hareket etkinliklerimize bekliyoruz.

Bebeğime Nasıl Bakarım?

Her anne bebeğini ilk kucağına aldığında ona nasıl bakabileceğini düşünür ve çoğu zaman da “yapamıyorum” diyerek umutsuzluğa kapılır. Buna hiç gerek yok. Önce çok iyi bir anne olacağınıza inanın ve sonra da kliniğimizde düzenlenen “Yeni doğan bakım günleri”ne katılın. Her şeyin aslında ne kadar kolay olduğunu vereceğimiz ipuçlarıyla fark edeceksiniz.

Normal Doğumda Beni Neler Bekliyor?

“Normal doğum istiyorum ama çok korkuyorum”. Korkunuzu anlıyoruz ve size yardımcı olmak için buradayız. Önce her kadının ya da dişinin beden yapısının doğurmak üzerine yaratıldığını fark edin. Doğum tıbbi zorunluluklar dışında çok özel bir yolculuktur. Bu yolculukta sizi nelerin beklediğini bilir ve belirtilerinizi doğru takip ederseniz normal doğum korku olmaktan çıkar, bebeğinizi karşılayacağınız heyecanlı ama sonu çok mutlu bir masala dönüşebilir.

Öğrenmeye hazırsanız sizi Femera Klinik’e davet ediyoruz.

Femera Hakkında

İstanbul Ataşehir’de konumlanan Femera Klinik olarak amacımız ihtiyaç duyduğunuz kadına ve çocuğa dair tüm sağlık sorunlarında yanınızda olmak.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 10.00 - 18.00Cumartesi: 10.00 - 15.00 Pazar: Kapalı

İletişim

Telefon: 0216 759 06 75Barbaros Mah. Ardıç Sk. Varyap Meridian Sitesi 4 Katlı Plazalar Kısmı G2 Blok K:3 D:17İletişime Geç
Femera Klinik
Whatsapp Destek
Sorunuz mu var? Bize yazabilirsiniz.