0216 759 06 7510.00 - 18.00
Ataşehir / İSTANBULBarbaros Mah. Ardıç Sk. Varyap Meridian Sitesi 4 Katlı Plazalar Kısmı G2 Blok K:3 D:17

Femera

Femera

Dünya üzerinde tüm canlı türleri arasında en özel yapıdadır kadın ya da dişi bedeni. Kendini yenilemeye odaklayabildiği gibi içinde yeni canlara yer açabilecek kadar da cömerttir. Sayısı fark etmeksizin yeni canları binbir zorlukla dünyaya getirir ve sonra da onların bir ömür boyu bakımını üstlenip korumayı kendine görev bilmekten asla gocunmaz.

Kadın dünyayı yüreğiyle güzelleştirir.

Femera Klinik dünyanın en değerli varlığının, kadının yanında…

Omuzlarınızda çok büyük yük olduğunu biliyoruz. O yükü paylaşmak için buradayız…

İstanbul Ataşehir’de konumlanan Femera Klinik olarak amacımız kadına dair tüm sağlık sorunlarında yanınızda olmak.

Kliniğimiz bünyesinde görev alan profesyonel sağlık ekibimiz isterseniz kliniğimizde isterseniz online olarak sağlık danışmanlığınızı yapabilecektir.

İster kendinizle ilgili, isterseniz gebelik öncesi ya da gebelik sürecinizdeki tüm soru ve sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Kliniğimiz bünyesinde tanı ve tedaviler planlanabilecek olup gerekli durumlarda anlaşmalı olduğumuz hastanelerde de tedavilerinizi gerçekleştirebileceğiz.

Femera Hakkında

İstanbul Ataşehir’de konumlanan Femera Klinik olarak amacımız ihtiyaç duyduğunuz kadına dair tüm sağlık sorunlarında yanınızda olmak.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 10.00 - 18.00Cumartesi: 10.00 - 15.00 Pazar: Kapalı

İletişim

Telefon: 0216 759 06 75Barbaros Mah. Ardıç Sk. Varyap Meridian Sitesi 4 Katlı Plazalar Kısmı G2 Blok K:3 D:17İletişime Geç
Frame 23
Whatsapp Destek
Sorunuz mu var? Bize yazabilirsiniz.