Doç. Dr. Oktay Kaymak

Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Perinatoloji Yan Dal Uzmanı
Contact Info:

Doç. Dr. Oktay KaymakDoç. Dr. Oktay Kaymak

Hekimlik hayatına 1994 yılında girdiği Öğrenci Seçme Sınavı’yla adım atan Oktay KAYMAK, sınavda ilk 20 öğrenci arasında yer alarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. 2000 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda da ilk 10’a girerek derece elde eden KAYMAK, “Kadın Hastalıkları ve Doğum” alanında çalışmaya başlamıştır.

2005 yılına kadar Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Doğum Kliniği’nde görev yapan Dr. Oktay KAYMAK, 2010 yılında Tüp Bebek, 2011 yılında ise Perinatoloji – Yüksek Riskli Gebelikler Sertifikasyonunu edinmiştir.

2014 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde yapılan sözlü sınav ile Doçent unvanını alan Oktay KAYMAK sonrasında sırası ile;

  • Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi / Perinatoloji Bölümü
  • Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi / Perinatoloji Bölümü’nde
  • Acıbadem Altunizade Hastanesi / Perinatoloji Bölümü’nde görev almıştır.

Maternal-Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD), İstanbul Tabip Odası, Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği üyesi olan Doç. Dr. Oktay KAYMAK,  2021 yılı itibariyle kurucusu olduğu Femera Klinik’te hasta kabulünü sürdürmektedir.

Perinatoloji ve Riskli Gebelik Uzmanı kimdir? 

Femera Hakkında

İstanbul Ataşehir’de konumlanan Femera Klinik olarak amacımız ihtiyaç duyduğunuz kadına ve çocuğa dair tüm sağlık sorunlarında yanınızda olmak.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 10.00 - 18.00Cumartesi: 10.00 - 15.00 Pazar: Kapalı

İletişim

Telefon: 0216 759 06 75Barbaros Mah. Ardıç Sk. Varyap Meridian Sitesi 4 Katlı Plazalar Kısmı G2 Blok K:3 D:17İletişime Geç
Femera Klinik
Whatsapp Destek
Sorunuz mu var? Bize yazabilirsiniz.